052-6770570
service@agn-rait.co.il
שמוטקין 19 א"ת ישן ראשון לציון
מטבחים
המטבח הביתי למעשה הוא מקום שניתן להגדירו כאחד המקומות המרכזיים ביותר בבית.
>>> לצפיה בקטלוג
חדרי אמבטיה

>>> לצפיה בקטלוג
ריהוט

>>> לצפיה בקטלוג
 
אמינות ומקצועיות
זה אנחנו
  
  
תכנון ועיצוב המטבח
המושלם לפי דרישת
הלקוח
 
 
 
כל סוגי הפרזולים
המובחרים בשוק
 
עיצוב המטבח ע"י
תוכנת תלת מימד
מתקדמת לכל לקוח
 
 
כל סוגי הדלתות
והחזיתות למטבח
  
 
 

קישורים לאתרים של החברות שעימם אנו עובדים - פרזולים ולבידי עץ

 
 
                                        
 
 
                                     
 
 
                
 
 
 

קישורים לאתרים מומלצים

 
 
       
 
 
 

למה להזמין מטבח בנגריות מטבחים מאשר מהחברות הגדולות

נגריות מטבחים הן נגריות העוסקות בבניה וייצור של מטבחים. נגריות מטבחים בשונה מחברות המייצרות מטבחים במפעלים מייצרות את המטבחים באופן שונה. בנגריות מטבחים כל מטבח מיוצר באופן אישי ופרטני לפי דרישות וצרכי הלקוח. מטבחים המיוצרים במפעלים מייצרים מוצר גנרי, כלומר יש כמה פרמטרים שנקבעו מראש על ידי היצרן ולצרכן יש יכולת לשנות רק חלק מהם. לרוב ניתן לשנות דברים הקשורים לחזות המטבח, כלומר לצבעים, ארונות, ידיות וכו'. אבל הבסיס של המטבח קיים ומובנה מראש.

בנגריות מטבחים ניתן לתכנן, לעצב וליצור מטבח מאלף עד ת'. אפשר להשפיע ולבחור את כל המרכיבים במהלך כל שלבי הייצור של המטבח. במובן זה בנגריות מטבחים ניתן לבנות מטבח אישי לפי הרצונות של הלקוח. הלקוח בנגריות מטבחים יכול לבחור את סוג העץ ממנו ייוצר המטבח, את סגנון העיצוב, את המידות, הצבעים וכו'. בנגריות מטבחים המטבח מיוצר בצורה פרטנית וכל חלק נעשה בעבודת יד. בנגריות מטבחים ללקוח יש יד חופשית לבחור לייצר את המטבח שעליו חלם. בנגריות מטבחים כל אחד מחלקי המטבח מיוצר במיוחד עבור המטבח הספציפי. ניתן לבחור את סוגי העצים מהם ייוצר המטבח. ניתן לבחור את סוג העיצוב ולהשפיע על התוצר הסופי במידה רבה. בנגריות מטבחים נעשית עבודה אישית על כל מטבח לפי צורכי הלקוח.

שיפוץ מטבח קיים

 

תקועים עם מטבח שירשתם ביחד עם הדירה של סבתא? קשה למצוא דבר מספק יותר מאשר שיפוץ מטבח. עיצוב מטבח או שיפוץ נותן לכם הזדמנות חלומית לשנות פריטים ישנים שעבר זמנם או כאלה שאינם תקינים ובאותה העת גם לתת רענון לבית או הדירה בקצת סגנון עדכני ועכשוי .

אך שיפוץ או החלפת מטבח הוא עניין לא פשוט וכל אחד יגיד לכם שהחלפת מטבח זה פרויקט לא קטן, לכן כדאי לחשוב העם אתם רוצים רק לשפץ ולתקן או להחליף את כל המטבח?

בשיפוץ של מטבחים, השינוי הצפוי הוא רציני כי לרוב הוא כוללני ויקר שכולל בתוכו החלפה של משטחי עבודה, ארונות, מוצרי חשמל וגופי תאורה רבים. חוסר הנוחות והשינוי הרציני בעת העבודה מובילים משפחות רבות להירתע ואפילו להימנע מלעשות תכנון מטבח חדש {ועוד לא דיברנו על העליות}.

אולם הניסיון מוכיח לנו שהזיעה והכסף אשר מושקעים בפרויקט שכזה מאוד משתלמים בסופו של דבר בחזות הכוללת של הבית, נוחות השימוש בחלל המחודש ואף בהעלאת ערכה של הדירה.

האופציות המוצעות בשוק מתחלקות לשתיים עיקריות- קניית מטבח מרשת או קניית מטבח בעיצוב של נגר. מטבחים המשווקים ברשתות גדולות הם במרבית המקרים זולים מכאלה בעיצוב אישי, אך בשל ייצורם התעשייתי הם אינם מותאמים למבנה הבית ובמקרים רבים הם מורכבים מחומרים איכותיים פחות. מטבח בהזמנה אישית מנגר מבטיח איכות, בזמן תהליך התכנון מבחר החומרים והעיצובים כמעט אינסופי.

בשנים האחרונות נוספה האפשרות לשפץ או להחליף רק את החלק החיצוני של ארונות המטבח ועל ידי כך לתת זריקת רענון למראה המטבח תוך כדי חיסכון בעלויות. אולם חשוב לזכור שמחליפים רק דלתות מטבח מדובר בשיפוץ חזותי בלבד אשר אינו מסוגל לפתור בעיות כמו עובש בפנים הארונות או מערכת מים פגומה.

הדבר החשוב הוא בשום אופן לא לוותר על איכות חומרי הגלם ולנסות למצוא איזון נכון בין יופי למידת השימושיות.

פרזול למטבח

 
מהו פרזול למטבח? כל החלקים השונים שאינם העץ של הארונות או השיש וכמובן אינם המוצרים החשמליים כל אלו הם מוצרי פרזול למטבח. כלומר, הידיות של המגירות הן פרזול למטבח. המסילות השונות של המגירות הן פרזול למטבח – כל מיני צירים מחוכמים, כל מיני קרוסלות בתוך הארונות וכל צורת ושיטת אחסון חכמה כמו מתלה לפח או מתלים למגבות כל אלו הם מוצרי הפרזול של המטבח. כשאנו קונים מטבח חדש או מעצבים מטבח חדש אנו המומים מעלויות המחירים של הארונות וההתקנה וסביר שנהיה עוד יותר מופתעים כשנגלה שעולם הפרזול למטבח הוא עולם בפני עצמו, עולם של הרבה סגנונות ועיצובים שונים, עולם של הרבה אופנות ועולם די יקר. 
 

עיצוב מטבחים 

מטבח הוא לב לבו של הבית. מטבחים הם המקום שבו אנו מבשלים, אוכלים, מתרועעים וטועמים מהחיים. עיצוב מטבחים משפיע על ההנאה שלנו מהם. לעיצוב מטבחים חלק משמעותי בהנאה שלנו מהם. עיצוב מטבח משפיע על נוחיות השימוש בו, על ההנאה מהאכילה בו. מטבחים מעוצבים משפיע לא רק על מראה הבית אלא גם על ניקיונו. לעיצוב מטבחים השפעה נרחבת על תחזוקת המטבח והבית ונוחיות ניקיון המטבח והבית.

בעבר, מעטים בארץ שמו לב לעיצוב המטבח. מטבחים נחשבו לחדר פונקציונאלי בלבד – שמטרתו היא לתפקד ולאפשר הכנת מזון. אבל התפתחות תחום העיצוב בארץ הגיעה גם למטבח – ועיצוב מטבחים הפך להיות חלק חשוב מאוד מעיצוב הבית.

בעיני רבים  - עיצוב המטבח הוא אף החלק החושב ביותר בעת עיצוב בית חדש או שיפוץ. בבתים רבים, המטבח הוא מרכז הבית והוא תופס חלק מרכזי מחיי היום יום שלנו. אנו מבלים זמן רב במטבח בהכנת המזון – ולעתים קרובות גם באכילה – ולכן רבים מקדישים זמן ומחשבה רבים לעיצוב המטבחים.

 
אודות
מטבחים
פרזול
ריהוט
בניית אתרים 2all